Print

Kodėl verta rinktis įgaliotąjį SKF platintoją  

. Posted in Be kategorijos
SKF yra gaminių, inžinerinių sprendimų, patikimumo sistemų, guolių ir įrenginių priežiūros paslaugų pasaulinis lyderis.

Gaminiai – patirtis guolių ir riebokšlių pritaikymo srityje.
SKF patenkins visus jūsų poreikius, nes siūlo gaminius, atitinkančius aukščiausius pasaulinius standartus.

Sprendimai - padės pakelti gamybos efektyvumą.
Teikiame sprendimus, padedančius optimizuoti darbo jėgos ir materialinius ištekliius. Tai pasiekiama atliekant gedimų prevenciją, įrenginių būklės stebėjimą, teikiant mechaninės priežiūros bei inžinerinius sprendimus ir naudojant sukauptą patirtį.


Įrengimų aptarnavimui siūlome programą “Sklandus įrangos veikimas” (TFO)
Plačiai išvystyto platintojų tinklo pagalba padedamas E-verslo portalas endorsia.com bei gerai išvystyta  Logistika, SKF visada bus jums pasiekiamas .   
          
Plačiausias gaminių asortimentas

SKF - tai pirmaujantis pasaulyje guolių, sandariklių ir panašių gaminių gamintojas. SKF gamina visų tipų guolius ir sandariklius - nuo pakabinamųjų ventiliatorių tyliaeigių rutulinių guolių, kurių skersmuo siekia 7,2 m, ir milžiniškų tunelių kasimo mašinų sukamųjų guolių, sveriančių 45 tonas. Jie naudotini praktiškai visose srityse.
Kiekvieno iš SKF gaminių centrų visame pasaulyje specialistai bendradarbiauja su klientais, siekdami patenkinti jų ypatingus reikalavimus. Tai gali būti didesnis eigos greitis arba didesnis eigos tikslumas, tam tikra nepalanki aplinka arba didelio nukrypimo nuo disbalanso toleravimas, arba specialaus profilio guoliai bei guoliai su specialiais sandarikliais.
Kad ir kokie būtų jūsų guoliams keliami reikalavimai, esame tikri, kad galime geriausiai juos įvykdyti.
        

Kokybės siekimas diegiant naujoves

Tik įgaliotieji SKF platintojai turi prieigą prie SKF mokslinių tyrimų, atliekamų SKF projektavimo ir mokslinių tyrimų centre Nyderlanduose, kurio galimybės ir įranga guolių rinkoje yra neprilygstamos.

Iš viso pasaulio surinkti SKF tyrinėtojai yra tarptautinio lygio savo srities ekspertai. Jie dirba su pažangiausia pasaulyje įranga. Didesnę šios įrangos dalį specialiai suprojektavo SKF inžinieriai.

Centras palaiko ryšius su pirmaujančiais pasaulio universitetais. Daugelis šio centro mokslinių tyrimų programų įgyvendinamos bendradarbiaujant su labiausiai pripažintais  tos srities mokslininkais ir inžinieriais.
Visos projektavimo veiklos tikslas - sukurti geresnius gaminius savo klientams. Ateityje guoliai taps mažesni ir lengvesni, juos bus galima naudoti esant didesniam greičiui ir jie bus dar labiau patikimesni.
        

Griežčiausius tikslumo reikalavimus atitinkantys guoliai

SKF guolis - tai gaminys, atitinkantis tokius tikslumo ir nuokrypių standartus, kuriuose viskas skaičiuojama kelių mikronų tikslumu. Visi SKF guoliai gaminami iš specialaus ypač atsparaus nusidėvėjimui ir aukščiausio grynumo plieno.

Svarbiausių gamybos mašinų, mechanizuotų įrankių ir įrenginių, taip pat elektroninių matavimo prietaisų, naudojamų kokybei kontroliuoti, nepraleisdami nė menkiausios detalės, suprojektavo ir sukonstravo SKF inžinieriai.
Kiekvienoje iš 79 gamyklų visame pasaulyje ir kiekviename gamybos proceso etape taikomos tos pačios griežtos kokybės kontrolės procedūros. Aukščiausios kvalifikacijos specialistai, naudodami moderniausias statistines proceso kontrolės sistemas, kontroliuoja gamybą ir našumą.
        
Visapusė techninė pagalba

Tik įgaliotieji SKF platintojai gali naudotis SKF pritaikymo ir techninės priežiūros organizavimo patirtimi visame pasaulyje. SKF pritaikymo inžinieriai yra ne tik guolių specialistai, bet ir pramonės šakų, kurias jie aptarnauja, ekspertai.

Jie išmano konkrečios pramonės šakos poreikius ir guolių atliekamas funkcijas joje, todėl labai nedaug tepasitaikė su guoliais susijusių problemų, kurių jiems nepavyko išspręsti. Pritaikymo inžinierių patarimai apima ne tik objektų tinkamų guolių pasirinkimą, bet ir visą guolių įrengimo aplinką. Jie patars, kur įrengti guolio korpusą, kokia turi būti jo konstrukcija ir medžiagos, kaip jis turi būti tepamas ir kokie turi būti naudojami tepalai ir sandarikliai.
SKF techninės priežiūros inžinieriai dirba visoje šalies teritorijoje ir siūlo techninės priežiūros, mokymo, gedimų nustatymo ir techninės pagalbos paslaugas. Guoliai yra preciziniai komponentai, todėl, siekiant geriausių rezultatų, juos reikia tinkamai sumontuoti. SKF siūlo visą specialiai sukurtų sumontavimo ir išmontavimo priemonių asortimentą ir žinias, kaip jas veiksmingai naudoti. Vienodai svarbi yra aplinka, kurioje veikia guolis, ir jo naudojimo sąlygos. SKF mokymas ir techninės pagalba suteikia klientams vertingų žinių abiejose minėtose srityse.
        

Preciziškas pristatymas

Jūsų įgaliotasis SKF platintojas šiuo metu  turi tiesioginę prieigą prie 16 000 skirtingų rūšių SKF gaminių, kurie pristatomi tiesiai iš turimų atsargų. Viską galima gauti tiesiai iš vienintelio centrinio sandėlio, esančio Tongerene (Belgija), kurį mes vadiname Europos platinimo centru (angl. European Distribution Centre (EDC)).

EDC atsargos sudarytos taip, kad būtų patenkinti 97 % jūsų poreikių gauti prekes iš karto ir kad jūs sutaupytumėte pinigų, supaprastinus įsigijimo, sandėliavimo ir administravimo procedūras.

SKF dabar pristato prekes iš EDC sandėlio kiekvieną darbo dieną ištisus metus visoje šalyje. Kiekvieną kartą perkraunant prekes brūkšniniai kodai ant gabenimo pakuočių yra nuskaitomi skeneriu. Kai jūs teiraujatės užsakymo, mūsų platintojai paprastai per valandą gali nustatyti jo buvimo vietą.
Vėluojantys užsakymai taip pat jau yra praeitis dėl dviejų priežasčių. Naujo platesnio asortimento (16 000 pavadinimų) prekes galima gauti iš sandėlio. EDC atsargų asortimentas ir kiekis yra kur kas didesnis, nei anksčiau būdavo kurioje nors iš buvusių 16 bazių visoje šalyje (nuo 16 bazių mes perėjome prie vienos). Mes siekiame 100 % pateikti populiariausius gaminius ir mažiausiai 95 % - visus likusius.
        

Eksploatacija be rūpesčių

Mūsų įgaliotieji SKF platintojai dalyvauja įgyvendinant šiuos SKF įsipareigojimus dėl kokybiško aptarnavimo: įsipareigojimą patenkinti savo klientų poreikius, kurie apima gerai sukomplektuotas atsargas, mažiau popierizmo, visų prekių įsigijimą vienoje vietoje, didesnį gaminių prieinamumą, greitesnį pristatymą ir techninę pagalbą, taip pat įsipareigojimą pailginti guolių naudojimo laiką ir išvengti nuostolingų prastovų.
Maždaug trečdalis gamybos ir priežiūros operacijų nutraukimo atvejų susiję su sukamaisiais mechanizmais. Būtent todėl SKF sukūrė unikalią naudojimo be rūpesčių koncepciją (angl. Trouble-Free Operation (TFO)), siekdama, kad mašinos būtų produktyvesnės. TFO - tai apibrėžtas gaminių, paslaugų ir žinių paketas, sudarytas su guoliais susijusioms problemoms ir rūpesčiams maksimaliai sumažinti. Tik įgaliotieji SKF platintojai turi prieigą prie unikalios TFO paslaugų programos.
SKF DD AND CMP
askubal logo gb

Cart

Krepšelis tuščias!
Narvija centrai Vilnius Kaunas Panevėžys Šiauliai Klaipėda Mažeikiai

Newsletters