Apie mus

1997
metais

Narvija buvo įkurta žmogaus, kurio didžiausia aistra technika ir jos veikimo principai. Be viso to, tai buvo vienas geriausių vadybininkų, kuris savo verslui ieškojo aukščiausių technologinių sprendimų, norėjo, kad pramonės rinka Lietuvoje galėtų dirbti pasitelkusi garsiausius prekės ženklus. Drąsiai žengė ieškodamas, tuo metu, atrodo nerealiausių sprendimų.

Po 27 metų
sėkmingos veiklos,

nenorime keisti savo pagrindinių vertybių ir tikslų, tik šiek tiek keičiame veidą ir atnaujiname logotipą į šiuolaikiškesnį, labiau panašų į tai, ką dabar ir darome – žygiuojame kartu su naujausiomis technologijomis. Atstovaujame ne tik pasaulyje pirmaujančius pramonės prekės ženklus, išvystėme kaip niekada stiprų serviso paslaugų spektrą, bet ir kiekvieną dieną įgyvendiname drąsiausius klientų užmojus.

Narvija

Žvelgiame į ateitį su nauju šūkiu:

Missing part – paskutinė dalis, kurios trūko sklandžiam pramonės mechanizmo veikimui. Ir mes visada ją turime. Pačios geriausios kokybės, kokią galima rasti ir tai visada garantuojame.

Mūsų didžiausios
vertybės

Narvija

Sprendimai

Kad ir ką bedarytume, siekiame mesti įššūkį nusistovėjusiai tvarkai ir turime sprendimus, kurie stebina. Sprendimus, kuriuos priėmus, nebegali ir nebenori kitaip. Mes mąstome kitaip. Mes skaičiuojame jūsų pramonės įrenginių veikimo rodiklius ir juos analizuojame, pritaikome unikalius sprendimus ir visada įdedame paskutinę dalį, kurios jums taip trūko (The Missing Part). Darykite, ką išmanote geriausiai. Mums palikite viską, kas padės išvengti prastovų, atsisakyti papildomų techninių darbuotojų, ženkliai sutaupyti ir dirbti tvariai.

Narvija

Servisas

Atstovaudami geriausių pasaulio gamintojų dalis pramonei, prisiimam visą atsakomybę jas pritaikydami jūsų verslo poreikiams ir žinome, kaip tai padaryti geriausiai. Informacijos, techninių žinių ir daugybę serviso praktikos valandų semiamės tiesiai iš gamintojų, kurie kiekvieną dieną mus įkvepia daugiau sužinoti, daugiau praktikuotis ir motyvuoti klientus jiems naudingiems, pažangiems sprendimams. Augame kiekvieną dieną, mokydamiesi gamintojų laboratorijose, keisdamiesi gerąja klientų patirtimi su kolegomis visame pasaulyje. Išvadas apie gedimus ir tobulinimo galimybes darome pasitelkę pažangiausias technologijas bei naujausius tyrimus tam, kad kiekvienas klientas pajustų akivaizdų rezultatą.

Narvija

Lyderių komanda

Mūsų sritis – labai specifinė. Geri specialistai, tikri lyderiai gali užaugti tik siekdami bendro tikslo. Per 27 darbo metus mūsų kompanijoje užaugo daugybė pramonės srities profesionalų – daugybė jų, ilgamečiai mūsų darbuotojai. Kai kurie jų išėjo, bet ir vėl sugrįžo, kad savo patirtimi padėtų įmonei siekti bendro tikslo. Kuriame aplinką, kuri motyvuotų kiekvieną mokytis ir įkvėpti technologiniams pokyčiams, siekiamybei būti pirmaujantiems savo srities ekspertams. Todėl savo nauju simboliu pasirinkome A raidę.

Narvija
“A – geriausi ir visada priekyje. Tai pagreitis ir lyderių pozicija. Tai ir yra mūsų tikslas ir didžiausia siekiamybė. Kiekvieną dieną mokomės ir dirbame tam, kad klientams užtikrintume aukščiausius standartus atitinkančias prekes ir paslaugas.”

Darbuotojų
kelionės

Narvija
Narvija
Narvija
Narvija

SKF vibrodiagnostikos ir įrenginių priežiūros mokymai Čekijoje

Pagrindinė mokymų tema – nuotolinė įrenginių būklės analizė, išankstinės žinios apie nuspėjamus, galimus arba jau esančius įrenginių gedimus, kuriuos planuotai ar skubiai reikia pašalinti, kad būtų išvengta gamybos prastovų ar didesnių išlaidų. Savalaikis tikslingas įvertinimas, kada įrenginys keičia būklę iš geros į patenkinamą, iš patenkinamos į nuodugnios analizės vertą ar skubaus remonto reikalaujantį darbą.

Narvija
Narvija
Narvija
Narvija

Hannover Messe

Kiekvienais metais vykstanti didžiausia ir tikriausiai svarbiausia tarptautinė paroda, skirta pramonės plėtrai ir naujovėms. Paprastai joje – apie 6500 dalyvių, pristatančių inžinerijos, skaitmeninių technologijų, elektros taupymo sprendimų naujoves. Parodą kiekvienais metais aplanko 250 000 lankytojų iš viso pasaulio. Šiemet skatinama daugiau taupyti, darbus deleguoti robotams ir dar daugiau dėmesio skirti tvarumui. Tai ne tik puiki galimybė pamatyti pramonės inovacijas iš arti, susipažinti su naujais tiekėjais, bet ir susitikti su daug metų pažįstamais partneriais.

Narvija
Narvija
Narvija
Narvija
Narvija

Narvija darbostogos Turkijoje

Geriausi kolegos, kuriuos galima turėti. Geriausi darbuotojai, kurių indėlis taip stipriai motyvuoja judėti į priekį. Bendros visų Narvija darbuotojų atostogos Turkijoje 2023. Džiaugiamės, kad po ilgų karantino apribojimų, vėl galime būti visi kartu. Ne tik ilsėjomės, keliavome, bet ir dalinomės patirtimi bei įgūdžiais, kurie leidžia lengviau suprasti skirtingas darbo specifikas, geriau pažinti kituose miestuose dirbančius kolegas. Smagu sutikti ir tuos, kurių taip seniai neturėjome galimybės pamatyti.

Narvija
Narvija
Narvija

ABB partnerių mokymo dienos Suomijoje

Nuodugniai gilinamės į savo tiekėjų produktus ir paslaugas, nuolat dalyvaujame mokymuose, stengdamiesi sukaupti daugiau žinių, kurias vėliau kokybiškai perteikiame savo klientams. Mūsų kolegos šiemet lankėsi ABB gamykloje Suomijoje, kur buvo surengtos ekspertų mokymų dienos. Ypatingas mūsų dėmesys – elektros varikliai, kurie klientams padėda žymiai sutaupyti.

Narvija
Narvija

Kluber technologijų dienos Bosnijoje

Mūsų ilgamečio partnerio, Kluber tepalų organizuota technologijų diena Bosnijoje. Dar viena galimybė susiburti partneriams iš įvairių Europos šalių, kad pasidalintume geraja darbo patirtimi bei idėjomis, pasižvalgyti po naujausių technologijų tendencijas ir pokyčius. Informatyvi, įtraukianti ir interaktyvių užsiėmimų pilna diena mūsų kolegoms. Pagrindinis dėmesys šį kartą – traukinių pramonės naujovėms.

Narvija
Narvija
Narvija
Narvija

Dubajus

Vertiname savo ilgamečius darbuotojus ir stengiamės pradžiuginti prasmingomis dovanomis. 2017 metais, Lina, kartu su geriausiai įvertintais SKF distributoriais lankėsi Dubajuje. Daugybė nepamirštamų įspūdžių, fantastiškų vaizdų bei pažinčių su bendro tikslo siekiančiais ir geriausiai įvertintais Baltijos šalių kolegomis.Lina sako: Kartočiau dar dar ir dar. Po tokių kelionių ir tokio įmonės įvertinimo, atsiranda motyvacijos siekti vis didesnių, geresnių, pelningesnių rezultatų.

Narvija
Narvija
Narvija

Vietnamas

Labai džiaugiamės, kai mūsų darbuotojai auga ir tobulėja. Dar labiau smagu, kai jie tampa lyg šeimos nariai, kurie nuoširdžiai siekia bendrų įmonės tikslų ir pergalių. 2019 metais, Jurgita, kaip viena geriausių Narvijos darbuotojų, keliavo į Vietnamą. Intensyvi, kontrastinga, pilna nuotykių kelionė po Hanojų ir Saigoną.

Jurgita sako: daug įspūdžių, daug nuovargio, bet nepamirštama! Išrinkau kelias nuotraukas, bet norisi dalintis dar ir dar!

Susisiekite
su mumis

Kontaktai