Paslaugos

Kompresorių remontas

Kompresorių montavimas ir demontavimas, kokybiškai ir profesionaliai atliekami remonto darbai

Kompresoriai – plačiausiai pramonėje naudojami įrenginiai, padedantys sukelti aukštą oro slėgį, tiek pagrindiniams, tiek pagalbiniams procesams. Jų pagalba pasitelkiama buityje, dažymo dirbtuvėse, automobilių servisuose, medicinos, medienos,maisto, siuvyklų, energetinio ir vandens tiekimo, nuotekų valymo, cemento pramonėje ir kt.

Specializuojamės įvairaus tipo kompresorių remonto, montavimo ir demontavimo darbuose
Didelėse pramonės gamyklose paplitę sraigtiniai kompresoriai, kuriems reikalingas aukštas oro padavimas, slėgis, didelis debitas, aukštas oro našumas. Šis įrenginys pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu, kai yra tinkamai prižiūrimas ir keičiamos greitai susidėvinčios dalys, atliekami profilaktiniai tikrinimai ir tinkamas alyvos keitimas. Didžiausia dilema kyla tada, kai tenka demontuoti arba sumontuoti sraigtinį ar lapinį kompresorių. Tai darbas, reikalaujantis preciziško darbo bei specifinių žinių. Netinkamai surinkus kompresorių – iš karto gali subyrėti krumpliaratinės poros ir guoliai.

Galime drąsiai teigti, kad viena mūsų serviso stipriausių pusių – orapučių remonto darbai. Esame viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje, kurie gali kokybiškai ir profesionaliai atlikti kompresorių remonto darbus. Mūsų serviso meistrai praėję specializuotus Robuschi kompresorių remonto mokymus Italijoje, Gardner Denver dirbtuvėse. Didžiuojamės, kad Robuschi pasitiki mumis ir turime bendradarbiavimo sutartį.

Esame sukaupę žinių bei ilgametės patirties įvairių gamintojų orapučių remonto darbuose: Robuschi, Busch, Lotus, Kubiček, AERZEN, KAESER ir kt., pasaulyje pripažintų ir Lietuvoje plačiai naudojamų kompresorių gamintojų. Turime kompetencijos konsultuoti pramonės įmonių inžinierius, mechanikus ir technikus orapučių gedimų klausimais.