Paslaugos

Reduktorių remontas

Diagnostika endoskopo pagalba bei remontas, pasitelkiant taisančiųjų veleno įvorių metodą

Reduktorius yra labai svarbi įrenginio dalis, kuri naudojama lėtesnės eigos transporteriuose, kur reikalingas didelis jėgos perdavimas. Jie gali būti naudojami betono maišymui, didelių svorių pernešimui, jėgos perdavimui į krano bėgius ir ratukus, krano svorio kėlimui. Taip pat paprastesniuose įrengimuose, tokiuose, kaip parduotuvėje esantis prekių konvejeris, skirtas maisto prekėms.

Esame reduktorių surinkimo pionieriai Lietuvoje, pasiūlę platų spektrą su reduktorių aptarnavimu susijusių paslaugų.

Narvija viena pirmųjų įmonių Klaipėdoje, pasiūliusi klientams reduktorių surinkimo paslaugą. Pradėję darbus motoreduktorių surinkimo ceche, pastebėjome didelį klientų poreikį reduktorių aptarnavimui: guolių keitimui, alyvos užpildymui. Galime teigti, kad ši paslauga buvo Narvija serviso pradžia, kurios sėkmė paskatino mus tobulėti ir siekti didesnių tikslų.

Dažniausiai sutinkamos reduktorių problemos – nusidėvėję veleno sandarikliai ir krumpliaratinių porų dantys, kurie nebegali tinkamai perduoti jėgos. Guolių ir tepimo problemos, kai dėl netinkamos priežiūros sudyla krumpliaračių poros ir subyra guoliai. Susiduriama su sandariklių gedimais. Kadangi reduktorius yra užpildytas alyva, jo sandarinimas privalo būti tinkamai užtikrintas. Ne tik todėl, kad alyva gali ištekėti ir įranga nukentės dėl trinties, bet ir atsižvelgiant į aplinkosaugą bei keliamus aukštus reikalavimus maisto pramonės gamybos procese.

Savo klientams siūlome motoreduktorių diagnostiką endoskopo pagalba, kai galime neardydami įrenginio apžiūrėti krumpliaračių poras. Žinome kaip tinkamai restauruoti reduktorių velenus – tai ypač sudėtingas, daug laiko ir preciziško tikslumo reikalaujantis darbas. Taip pat taikome greitesnį, savo partnerių SKF taisančiųjų veleno įvorių metodą – Speedi-Sleeve, kai nustatomos sandariklių sukeltos veleno susidėvėjimo problemos ir remontas atliekamas neardant viso reduktoriaus.