Vandens ir pramoninių siurblių, maišyklių remontas

Pramoninių siurblių defektacija, darbo ratų remontas, elektros taupymo programos

Pramoniniai siurbliai yra naudojami įvairių skysčių perpumpavimui. Tinkamai parinkti, jie veikia ilgai, efektyviai ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dažniausiai naudojami įvairios temperatūros vandens ir kitų skaidrių, neklampių skysčių pumpavimui, taip pat gali būti specialaus pritaikymo, kai yra dirbama su nuotekų sistemomis ar agresyviomis cheminėmis terpėmis, taip pat maisto pramonėje, kuomet susiduriama su klampiomis masėmis – jogurto ar abrazyviniais skysčiais, tokiais kaip cukrus.

Galime atlikti įvairių tipų pramoninių siurblių bei maišyklių remonto darbus.

Dažniausiai sutinkama pramoninių siurblių problema – mechaninių sandariklių ir guolių susidėvėjimas. Didžiausią neigiamą įtaką pramoninio siurblio darbui sukelia siurblio darbo ratų susidėvėjimas. Jį lemia keletas pagrindinių veiksnių. Vienas jų – mechaniniai pažeidimai, kai su pumpuojamu skysčiu į darbo ratą patenka šiukšlės ar kitos kietosios medžiagos. Kitas – kavitacija, kai žemas slėgis sudaro garų burbuliukus, kurie sproginėja veikiant didesniam slėgiui. Abrazyvinis ar cheminių medžiagų paveiktas susidėvėjimas, kai palaipsniui pažeidžiama siurblio darbo ratų metalo sandara. Net jei jis pagamintas iš nerūdijančio plieno – laikui bėgant pradeda irti, o našumas akivaizdžiai mažėja. Siurblio skysčio srautai tampa nestabilūs, sutrumpėja guolių ir sandariklių tarnavimo laikas, siurblys kelia vibracijas ir pradeda veikti triukšmingai.

Atliekame pramoninių siurblių defektų nustatymą: peržiūrime siurblio darbo ratų kokybę ir veiklos likutį, darome testinius hidraulinius bandymus, siekdami patikrinti naudingumo koeficientą. Keičiame siurblio darbo ratus, pildome alyva, keičiame mechaninius sandariklius, elektros variklių guolius.

Įvertinę Jūsų pramoninio siurblio našumą, atlikę auditui reikalingus matavimus galime pateikti energetiškai tvaresnių ir našesnių siurblių sprendimus, kai senąjį Jūsų siurblį pakeitus mažesniu, net ir mažiau galingu – pasiekiame tokį patį ar net didesnį našumą su mažesnėmis energijos sąnaudomis.