Paslaugos

Servo pavarų ir servo variklių remontas

Mechaninis remontas, automatikos bei variklio dalių diagnostika, programavimo darbai

Servo pavaros plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose, kur darbas yra automatizuotas – ypač robotų darbui, matavimo prietaisų tiksliam veikimui užtikrinti ar kitiems įrenginiams, kurie atlieka precizinį darbą. Jų pritaikomumas ypač platus, dėl galimybės tiksliai valdyti posūkio kampą, sukimo momentą, greitį, laiką ir kt. Kuo daugiau valdymo parametrų jos turi, tuo įrenginio sistema yra sudėtingesnė.

Kartu su partneriais siūlome servo pavarų ir servo variklių remonto paslaugas.

Servo pavaros, kitaip servo “špindeliai” montuojami kartu su elektros varikliu ir sudaro sudėtingą, daug programuojamų elementų (enkoderių) turintį įrenginį. Dažniausiai tokių įrenginių remontas brangus ir reikalaujantis specifinių įgūdžių. Servo variklis yra servo pavaros dalis. Jis užtikrina greitą įrenginio įsibėgėjimą ar sulėtėjimą, bei padeda tiksliai nustatyti padėtį. Servo variklio sistemą sudaro servo variklis su grįžtamojo ryšio įtaisu, servo stiprintuvas ir valdiklis.

Galime įvertinti kilusias problemas, konsultuojame, atliekame mechaninį remontą. Toks darbas nėra labai sudėtingas, bet tinkamam guolių sumontavimui reikalingi unikalūs įgūdžiai. Dažniausiai šie guoliai būna hibridiniai, su keramikos rutuliukais, kurie atlaiko ypač aukštas temperatūras, yra izoliuoti nuo elektros srovių ir atlaiko ypatingai didelius apsisukimus.

Kartu su partneriais SKF Lenkijoje, siūlome servo variklių remonto paslaugą, kai atliekama automatikos bei variklio dalių nuodugni diagnostika, paviršių atstatymas, guolių keitimas, remonto bei programavimo darbai. Netolimoje ateityje enkoderių programavimo dirbtuves įsirengsime ir savo servisuose Lietuvoje.