Paslaugos

Transporterių remontas

Pilnas transporterių aptarnavimas 24/7, atsarginių komponentų komplektavimas ir sandėliavimas

Daug metų patys gaminome transporterines juostas, todėl galime drąsiai teigti, kad apie jas žinome praktiškai viską. Ilgametė mūsų specialistų patirtis šiandien padeda klientams išspręsti visas, su transporteriais susijusias problemas.

Aptarnaujame visų tipų transporterius bei tiekiame visas reikalingas dalis.

Konvejeriai naudojami beveik visose pramonės šakose. Tai nėra sudėtingas įrenginys, todėl galime užtikrinti greitą ir nebrangų jų aptarnavimą. Priklausomai nuo to, kokiomis sąlygomis dirbama, konvejeriai gali būti įvairių konstrukcijų, dydžių ir našumų. Nuosekliam konvejerio darbui reikalinga reguliari jo mechanizmų ir konstrukcijų patikra bei profilaktinis remontas: svarbus reguliarus tepimas, ritinėlių guolių apsauga nuo užstrigimo, laiku keičiami riebokšliai bei tarpinės, tikrinamas reduktoriaus darbas.

Galime užtikrinti sklandų jūsų transporterių veikimą 24/7. Pasirūpinsime pilna konstrukcijos priežiūra bei aptarnavimu, remonto darbais, automatizavimu, tinkamo tepimo užtikrinimu, kad transporteriai veiktų sklandžiai, kokybiškai ir netektų susidurti su prastova.

Galime pasiūlyti visus transporteriams skirtus komponentus: kojeles, bėgelius, šliaužiklius, ritinėlius. Pasirašę ilgalaikę sutartį, visas atsargines dalis galime komplektuoti ir sandėliuoti kliento darbo vietoje. Pasirūpinsime, kad niekada jų nepritrūktumėte, mūsų meistrai juos pakeis ir aptarnaus laiku.