Gamintojai

ABB

ABB

Technologijų ir inovacijų pionieriai

130 metų patirtis energetikos sektoriuje ir iniciatyva kuriant inovacijas, kurios šiandien apibrėžia pramonės ir komunalinių paslaugų sritį. ABB technologijos naudojamos visose energetinės vertės grandyse – nuo išteklių gavybos ir jų pavertimo elektra iki efektyvaus panaudojimo pramonėje, transporte ar pastatuose.

ABB reikšmingų laimėjimų pasiekę robotikoje, elektromobilių infrastruktūroje, saulės inventoriaus, modulinių pastočių, automatikos paskirstymo srityse. Produktai, skirti ir apsaugoti žmones bei įrenginius nuo elektros perkrovos.

ABB ir Narvija

2022 metais tapome oficialiu ABB šeimos nariu – pridėtinės vertės kūrimo partneriu, techniniu distributoriumi. Mūsų pardavimo inžinieriai konsultuoja ir padeda išsirinkti tinkamiausią variklį bet kokiai veiklos sričiai. Narvija servisai Vilniuje ir Klaipėdoje vykdo garantinį remontą bei įrengimų aptarnavimo paslaugas tiek mūsų remonto dirbtuvėse, tiek kliento darbo vietoje. Savo sandėliuose komplektuojame ABB IE2 ir IE3 naudingumo klasės elektros variklius, dažnio keitiklius, elektros ir automatikos komponentus.

Robotikos pradininkai

ABB yra robotikos, pramonės įrenginių automatizavimo ir skaitmeninių paslaugų pradininkė, teikianti novatoriškus sprendimus praktiškai visoms pramonės šakoms – nuo automobilių iki elektronikos ir logistikos. Būdama viena pirmaujančių pasaulyje robotikos ir įrenginių automatizavimo tiekėjų, yra įgyvendinusių daugiau nei 500 000 robotikos sprendimų 53 šalyse.
Robotų pagalba įgyvendinami individualūs sprendimai kiekvienam verslui – medžiagų tvarkymui, įrangos priežiūrai, taškiniam ar lankiniam suvirinimui, pjovimui, surinkimui, bandymams, tikrinimui, dozavimui, šlifavimui ar poliravimui.