Gamintojai

GATES

GATES

100 metų patirties

1917 metais John Gates sukėlė tikrą pramonės revoliuciją, išrasdamas guminius V formos diržus pramonei. Gates tęsė šio išradimo gamybą ir 1945 metais pagamino pirmąjį dantytą paskirstymo diržą, dabar geriau žinomą kaip sinchroninis diržas. 1979 metais sukūrė serpantino diržą – kai vienas juostinis diržas vienu metu varo keletą komponentų.

80-taisiais Gates pradėjo plėtros strategiją, kuri leido išplėsti gaminių asortimentą ir sustiprinti savo pozicijas rinkoje. Gates korporacija šiuo metu yra ir viena stipriausių rinkoje, siūlanti slėgių skysčių energijos generavimo, valdymo ir perdavimo sistemas.

Gates diržai žemės ūkiui

Tai vienas didžiausių pasaulyje diržų žemės ūkio technikai gamintojų, kurie yra idealiai pritaikyti John Deere, Class, New Holland, Case kombainams. Gates diržai pasižymi dideliu našumu ir atsparumu, kai žemės ūkio technikai tenka dirbti ypač sunkiomis sąlygomis: laukuose nuolat kaitina saulė, diržai yra veikiami dulkių, purvo, akmenų. Gates diržai užtikrina, kad jūsų kombainas ar traktorius nenukentėtų nuo gedimų viso sezono metu.

Gates pramonės įrenginiams

Gates diržai gaminami pasitelkus pažangiausias technologijas ir atvejų tyrimus: užtikrina didžiausią galią, pasižymi padidintu cheminiu atsparumu bei dideliu atlaikomų temperatūrų diapazonu. Ypač vertinami dėl savo ilgaamžiškumo ir minimalios priežiūros.
Gates diržai pritaikomi beveik visur – nuo sunkiosios pramonės iki automatizuotos gamybos, ilgina įrangos veikimo laiką, efektyvumą ir našumą.