Gamintojai

SMC

SMC

SMC – tai automatikos sprendimai pramonei. Lyderio vardą visame pasaulyje pelnė dėl produktų gamyboje naudojamų pažangiausių, energiją ir aplinką tausojančių technologijų. Nuo pagrindinių pneumatikos užduočių įgyvendinimo iki sudėtingiausių automatizavimo sprendimų pramonei leido SMC užimti 30% pasaulio rinkos ir net 65% jos visoje Japonijoje.

Visi automatikos sprendimai

Turėdama 12 000 produktų ir daugiau nei 700 000 jų variantų, SMC garantuoja sprendimus bet kokiai pramonės sričiai. Apima praktiškai kiekvieną automatikos proceso žingsnį: elektrines pavaras, kryptinius valdymo vožtuvus, tinkamo oro paruošimo įrenginius, jungiamasias detales ir vamzdžius, vaakumui sudaryti skirtus komponentus, skysčių kontrolės įrangą, jutiklius ir jungiklius, temperatūros kontrolės produktus bei visus, su šių produktų ir jų diegimu susijusius saugos sprendimus. 

Siekdami išlaikyti ir pagerinti gamybos procesą siūlo paslaugas automobilių pramonei, baterijų gamybai, elektronikai, maisto pramonei, robotikai, kasybos pramonei, pakavimui ir garantuoja klientui nuolatinį palaikymą, aukščiausius energijos taupymo ir aplinkos apsaugos standartus. 

SMC klientai

Kai reikalingi aukštųjų technologijų sprendimai, kokybiški ir ilgaamžiai sprendimai ar net miniatiūriniai komponentai – tiek pat svarbios yra mažos organizacijos ir didelės tarptautinės korporacijos. SMC produktai skirti didelėms pramonės įmonėms, siekiančioms efektyvaus, tylaus, ekonomiško ir gamtai draugiško sprendimo. Tiek pat svarbūs jiems ir mažesni verslai, ypač dirbantys medicinos bei gyvosios gamtos srityse, kur reikalingi nedideli individualūs sprendimai.

SMC inovacijos

SMC vysto išmaniąją gamybą. Klientams padeda pagerinti procesų efektyvumą, derindami pramoninių komunikacijų sprendimų pranašumus su galimybe giliau suprasti ir analizuoti jų poreikius. Šiuolaikinėje gamyboje įrenginiai susiję tarpusavyje gali būti valdomi nuotoliu, jungiami jutiklių ar ryšių technologijų pagalba, o dideli duomenų kiekiai apdorojami ir analizuojami daug paprasčiau nei iki šiol.