Gamintojai

BIJUR-DELIMON

BIJUR-DELIMON

Nuo 1923 metų BIJUR-DELIMON pasaulyje pirmauja kaip tepimo sistemų ir jų dalių gamybos bei projektavimo lyderė. Kompanija specializuojasi tepimo sistemų gamyboje, pradedant vieno taško, baigiant sudėtingomis, vienu metu galinčiomis paskirstyti tepalą iki šimto tepimo taškų. Taip pat puikiai žinomi ir vertinami dėl aušinimo produktų pramonei.

Automatinės tepimo sistemos

BIJUR-DELIMON viena pagrindinių sričių – automatinės tepimo sistemos, kurios ilgina įrangos eksploatavimo laiką, bei ženkliai sumažina pagrindinių komponentų susidėvėjimą. Automatinės sistemos padeda įmonėms ženkliai sutaupyti, kai tepimo procesui tampa praktiškai nebereikalingi papildomi darbuotojai, kurie prižiūrėtų tepimo procesą. 

Automatinės tepimo sistemos turi daug privalumų: padidintas įrenginių našumas, mažiau papildomos priežiūros, padidintas eksploatavimo laikas, jokių nenumatytų įrangos išjungimų ar neplanuotų prastovų. Pažangios stebėjimo sistemos įspėja apie problemas dar prieš atsirandant gedimams, saugesnė darbo aplinka, aplinkos apsauga išvengiant alyvos atliekų.

Kokybės garantija

BIJUR-DELIMON gaminiai yra sertifikuoti ISO 9001. Visi čia dirbantys inžinerijos, kokybės ir techninių pardavimų profesionalai išmano skirtingus tarptautinius standartus ir reglamentus, taikomus pramonės rinkoje, kuriuos BIJUR-DELIMON aptarnauja. Nuolat investuojama į naujų produktų kūrimą ir jų tyrimus tam, kad procesai ir gaminami produktai atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus tarptautiniu mastu.

Tepimo sistemų lyderiai 

BIJUR-DELIMON žino viską apie tepimo sistemas bei gali pasiūlyti platų gaminių spektrą: didelių apkrovų tepimo sistemas, alyvos recirkuliacines sistemas, lengvąsias ir sunkiasvores alyvos sistemas, mobilius skysčių tepalo aplikatorius, aušinimo ir šaldymo įrenginius. 

Turėdami tokį platų gaminių asortimentą gali įgyvendinti daugelio pramonės šakų tikslus tobulinant darbo procesus – plieno, naftos, kasybos, plastiko, pakavimo pramonę, ar atskirų, pramonės darbui skirtų mechanizmų tobulinimą, tokių kaip staklės, konvejeriai, surinkimo mašinos, vėjo turbinos generatoriai, maisto ir gėrimų kombainai ir kt.