Gamintojai

OKS

OKS

Nuo 1978 metų tribologija yra didžiausia OKS aistra. Pramonės, prekybos, gamybos ir perdirbimo įmonių klientai vertina aukštą OKS produktų kokybę ir patikimumą: sumažintos trinties problemos, prailgintas techninės priežiūros ciklas, sutaupyti kaštai ir mažiausia žala gamtai. OKS siūlo plačiausią spektrą tepalų, valiklių, apsaugų nuo korozijos, pastų bei sausų tepalų. Narvija – vieninteliai oficialūs OKS atstovai Lietuvoje.

Tvarumo politika

Savo gamybą siedami su tvarumo politika, OKS išsikėlė aukštus tikslus. Nuolat matuoja savo gamybos rodiklius, juos vertina, analizuoja ir taiko tobulindami veiklą. Vienas didžiausių tikslų – ne tik saugi darbo aplinka OKS darbuotojams, bet ir žmonėms, dirbantiems su OKS produktais.

OKS produkcijos saugumas siejamas ir su gamtos apsauga, todėl daug dėmesio skiriama energijos taupymui, emisijos mažinimui, išteklių efektyvumui, techninės priežiūros ciklų optimizavimui, atliekų kiekio mažinimui.

Tepalų testavimas

OKS savo laboratorijoje nuolat atlieka tepalų testus, kad užtikrintų didžiausią jų našumą ir maksimalų procesų patikimumą. Norint ištirti ir įvertinti įvairius tribologinės sistemos kintamuosius, turinčius įtakos tepalų kūrimui ir kokybės užtikrinimui, naudojama daugybė bandymo metodų. Surinktos charakteristikos apibūdina chemines/fizines tepalo savybes, kurios leidžia įvertinti tinkamumą konkrečiam panaudojimui.

Tepalai pramonei

OKS gamina tepalus, tinkančius daugybei pramonės šakų, bei gali juos pagaminti ir pritaikyti pagal individualius kliento poreikius, įvertinę trinties tipą, gamybos apkrovas, aplinkos sąlygas ar konkrečiai pramonės šakai keliamus standartų reikalavimus.

Tepalai ir alyvos, skirti geležinkelių, chemijos, automobilių, geležies ir plieno, maisto, stiklo liejimo, gumos ir plastiko, komunalinių paslaugų, logistikos, popieriaus, laivybos pramonei ir daugeliui kitų.