Gamintojai

KTR

KTR

KTR – vokiečių kompanija, sukaupusi daugiau nei 50 metų patirtį jėgos perdavimo sistemose ir yra viena pirmaujančių movų, veržlių, hidraulinių komponentų, stabdžių sistemų bei kitų jėgos perdavimo elementų tiekėjų pasaulyje. Šūkis “Made For Motion” – puikiai apibūdina kompanijos viziją ir tikslus – sukurta judėti į priekį.

Kuriami standartai

Nuo pat įmonės įkūrimo 1959 metais, KTR sparčiai augo beveik visose srityse, kurių ėmėsi. Stipri novatoriška dvasia, drąsa imtis netradicinių sprendimų paskatino sukurti dabar plačiai žinomą ir naudojamą BoWex® movą, kuri skirta perduoti sukimo momentą tarp pavaros ir varomų komponentų per išlenktas danties stebules ir nailoninę movą.

Netrukus po to pasirodė ROTEX®, pirmoji šio prekės ženklo mova, tapusi DIN (Vokiškas Deutsches Institut für Normung) standartu.

Tvarumas

Daugelis įmonių visame pasaulyje deklaruoja, kad jiems rūpi tvarumas. KTR – jis rūpi iš tikro. Jau 10 metų veikia KTR įkurta KTR Green Company, kompanija, kuri savo geruoju pavyzdžiu siekia parodyti, kaip gali padėti gamtai ir mažiau teršti aplinką: energijos taupymas, kartono atliekų pakartotinis panaudojimas ir perdirbimas ir kt. Savo būstinėje Reine įsirengė žaliąją sieną, kuri pašalina iš patalpos smulkias dulkes, gamina deguonį ir net sukuria naują gyvenamąją erdvę vabzdžiams. 

KTR šiandien

Be daugybės standartinių, gerai pažįstamų projektų, kasmet KTR klientams sukuria daugiau nei 20 000 naujų patobulinimų bei produktų versijų. Siekdami išlaikyti aukštus standartus, nuolat kuria galvodami apie ateitį: stato naujus tyrimų ir gamybos centrus, kad galėtų dar labiau tobulinti savo produktus ir padėti klientams greičiau išspręsti kiekvieną dieną kylančias problemas. 

Turėdami 24 dukterines įmones ir daugiau nei 90 pardavimo partnerių visame pasaulyje – KTR gali užtikrinti, kad klientai pagalbą gautų laiku, o pramonės procesai vyktų sklandžiai.