Gamintojai

TSUBAKI

TSUBAKI

Istorija

1917 metais Tsubaki savo veiklą pradėjo kaip dviračių grandinių gamintojai. Per 10 metų pakeitė profilį ir ėmė gaminti pramonei skirtas grandines. TSUBAKI istorija – kupina pokyčių ir reikšmingų novatoriškų sprendimų, kur didelis dėmesys skiriamas energijos taupymui bei žemės ūkio gamyklų inovacijoms. 1937 metais TSUBAKI pristatė visą įrangos komplektą, skirtą didelės apimties konvejerių gamybai, todėl teikia pažangius sprendimus perkėlimo, rūšiavimo ir saugojimo sistemoms, kontroliuojančioms prekes ir informaciją, taip svariai prisidėdami prie klientų darbo veiklos našumo. 1960 metais pradėję teikti judesio ir valdymo mechanines dalis skirtas greičio reduktoriams, pasiekė reikšmingų laimėjimų linijinių pavarų bei sankabų galios perdavimo įrangos veikime.

TSUBAKI – ypač stiprūs ir automobilių pramonėje, sukūrę grandininės pavaros sistemą, kurios optimalus darbas prisideda prie didesnio automobilių variklio našumo, sumažina jų svorį ir daro juos ekologiškesnius. Šioje srityje TSUBAKI lyderiauja pasaulyje iki šiol.

Aplinkos apsauga

Gamindami pramonei skirtas grandines, Tsubaki remiasi ypač aukštais, japoniško tvarumo reikalavimais, ne tik gamindami grandines, bet ir saugodami aplinką jų panaudojimo sezonu. Grandinės pasižymi ilgaamžiškumu – gali tarnauti iki 35% ilgiau nei kitų gamintojų siūlomos grandinės, taip pailgindami jų darbo laiką ir gamtos apsaugą. Kruopščiai prižiūrimas gamybos procesas, vengiama cheminių medžiagų, tokių kaip švinas, kadmis, gyvsidabris, arsenas ar šešiavalentis chromas, kurie kenkia aplinkai. Tsubaki pavarų grandinės pasižymi novatoriškais tepimo sprendimais, kai grandinėje yra tepalo grioveliai, kurie alyvą sulaiko sąlyčio taške. Tai sumažina pakartotinio tepimo dažnumą, bei tepalų prasiskverbimą į dirvą žemdirbystės procese.