Gamintojai

MOLTECH

MOLTECH

Nuo 1992 metų Moltech siūlo savo klientams specializuotus sprendimus įrenginių diržų ir juostų perdavimo procesuose. Gaminami specialūs jėgos perdavimo, prispaudimo, išstūmimo ir lengvų produktų transportavimo diržai, Caterpillar įrangai pritaikyti diržai, konvejerių ritinėliai. Kuria individualius sprendimus gamykloms bei paskirstymo centrams ar spaustuvėms. 

Konvejerių juostos

Moltech gamina transportavimo sprendimus daugeliui pramonės šakų – žemės ūkiui, automobilių pramonei, elektronikai, maisto perdirbimui. Sprendimai gali būti pritaikomi individualiai: siūlomas platus spektras medžiagų, profilių bei apkaustų, kad atlieptų kiekvieno kliento specialius poreikius. Moltech dirbtuvėse naudojamas specializuotas aukšto dažnio klijų suvirinimas, kuris užtikrina geresnį medžiagų sukibimą ir mažina atliekų kiekį.

Žemės ūkio pramonei gaminami originalūs antrinės rinkos diržai įvairiems kombainams ir rulonų presavimo mašinoms, tokioms kaip Massey Fergusson, John Deere, Claas, NewHolland, Pellenc, ERO, Gregoire. Be įprastų konvejerių juostų, siūlo ir naujausius modulinių juostų sprendimus. Modulinius diržus surenka savo dirbtuvėse, todėl gali pristatyti per labai trumpus terminus.

Volai konvejeriams

Moltech gamina volus konvejeriams, pradedant mažesniais, lengvo apkrovimo volais, baigiant didelio našumo reikalaujančiais, skirtais kasybai, maisto perdirbimui ar medienos apdirbimui. Taip pat gali pasiūlyti ritinėlių atraminiams diržams, transportavimo juostoms, motorizuotų konvejerių ritinėlių produktus ir sprendimus jiems.

Specialios paskirties diržai

V formos diržai veikia ne tik kaip transmisijos diržai, bet ir kaip diržai gaminiams pervežti, juos presuoti, pakuoti ir rūšiuoti. Moltech gali pritaikyti unikalius sprendimus specifiniams įrenginiams ar pritaikyti juos, senesnio tipo, standartinėms darbo reikmėms.

Traukiamieji diržai – skirti pramoniniams įrenginiams, kurie tempia laidus, kabelius ar ekstruderio įrenginius. Taip pat siūlomi specialūs sprendimai, skirti medienos apdirbimo staklėms.