Gamintojai

CHEM-TREND

CHEM-TREND

Termoplastikų pramonėje svarbiausia yra tikslumas, efektyvumas ir nuoseklumas. Chem-Trend atitinka šiuos reikalavimus, kurdami pažangius valymo mišinius ir formų priežiūros produktus. Šie sprendimai palaiko įvairius termoplastikų procesus, įskaitant liejimą įpurškiant, ekstruziją ir rotacinį liejimą, užtikrinant optimalų našumą ir kokybę mūsų klientams.

Pagrindinės kryptys, kuriomis Narvija dirba su Chem-Trend:

VALYMO PRIEMONĖS
Didelio efektyvumo valymo priemonės

Keičiant spalvą ir medžiagą neišvengiamai susidaro likučių liejimo įrenginyje. Dėl to operatoriams, kurie termoplastikų apdorojimo įrangos valymui naudoja tradicinius metodus, dažnai kyla nemalonių gamybinių problemų. Jos turi įtakos įvairioms naudojimo sritims, pavyzdžiui, įpurškiamajam liejimui, ekstruzijai, pūstai plėvelei ir ekstruziniam pūtimui. Šios problemos, pasireiškiančios kaip dryžiai, dėmės ir spalvos pokyčiai ant pagamintų detalių, prisideda prie nestabilaus proceso. Dėl to gali padidėti gamybos broko kiekis, pailgėti prastovos ir suprastėti gaminių kokybė.

Perėjimo prie didelio efektyvumo valymo priemonių vertė yra akivaizdi. Pažangūs Chem-Trend produktai yra kruopščiai išbandyti ir paremti moksliniais tyrimais. Taip užtikrinama, kad aukštos kokybės ir našumo savybės išliktų nuolat ir būtų Chem-Trend produktų kokybės standartas.

Ekonominis efektyvumas yra ypač svarbus gamybos proceso aspektas. Naudojant Chem- Trend produktus, sumažėja laiko ir medžiagų, reikalingų gamybos įrangai išvalyti nuo spalvų ir polimerų užterštumo, sąnaudos . Tai prisideda prie stabilesnio gamybos proceso ir ilgalaikės finansinės naudos.

FORMŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Chem-Trend sukūrė platų Lusin® liejimo formų priežiūros produktų asortimentą, kurie skirti termoplastikų pramonei. Šis asortimentas – tai beveik 70 metų trunkančio darbo rezultatas, kai tiesiogiai dirbama su termoplastikų perdirbėjais, suprantami jų įššūkiai ir kuriami produktai, kurie padeda spręsti jų gamybinių cechų problemas.

Liejimo formų priežiūros linija apima:

Valiklius (įskaitant nuriebalinimo priemones)

Tepalus

Apsaugines priemones (įskaitant priemones nuo rūdžių)

FORMŲ ATSKYRIMO PRODUKTAI

Ciklo trukmės optimizavimas, paviršiaus apdailos nuoseklumas ir operacijų po formavimo prieš dažymą ar klijavimą mažinimas – visi šie veiksniai yra svarbūs termoplastų apdorojimo operacijose. Chem-Trend supranta šias problemas. Turėdami beveik 60 metų patirtį, kuriant ir gaminant vienus iš efektyviausių formų atskyrimo produktų visame pasaulyje, skirtus įvairioms pramonės šakoms. Pasitelkdami ilgametę patirtį, įžvalgumą ir praktinį požiūrį – maksimaliai padidina gamybos verslo sėkmę. Lusin® Mold Release produktai yra išbandyti ir puikiai vertinami visame pasaulyje.