Gamintojai

GRUNDFOS

GRUNDFOS

Grundfos – tai pasaulinis vandens siurblių technologijų lyderis. Ne tik kuria vandens sistemų sprendimus, bet ir nustato naujovių, efektyvumo, patikimumo ir tvarumo standartus. Grundfos siurbliai skirti efektyviai ir patikimai tiekti vandenį visur, kur jo reikia: kokybiškas geriamas vanduo žmonėms, vanduo, skirtas laukų drėkinimui ar gyvūlių girdymui, vanduo pramonės įrenginiams, pastatams šildyti ar vėsinti, kanalizacijos vandens šalinimui.

Grundfos pradžia

1945 metais Poul Deu Jensen negalėjo rasti pakankamai kokybiško siurblio vietiniam ūkiui laistyti, kuris išsiurbtų vandenį iš 7 metrų gylio, todėl sukūrė tokį savo rūsyje ir pavadino jį Foss 1. 1944 metais įkūrė nedidelę įmonę savo privačios vilos rūsyje ir vos po penkerių metų savo kurtus siurblius eksportavo tarptautiniu mastu.

Nuo pirmųjų veiklos metų Grundfos varomoji jėga tampa inovacijos, o pagrindinėmis vertybėmis – socialinė atsakomybė ir darbuotojų tobulėjimas. Šių principų tvirtai laikomasi iki šiol.

Grundfos ir Narvija

Narvija yra oficialus, sertifikuotas Grundfos serviso partneris Lietuvoje. Atliekame visus serviso remonto darbus, susijusius su šio gamintojo produkcija, įrenginiams taikome tik originalias dalis. Esame nuolat audituojami, o gauti sertifikatai patvirtina, kad mūsų paslaugos atitinka aukščiausius, tiekėjo keliamus reikalavimus.