Gamintojai

KSB

KSB

Nuo 1871 metų KSB kuria pramoninius siurblius, vožtuvus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas. Tai efektyvūs ir patikimi sprendimai visur, kur reikia transportuoti ir kontroliuoti skysčių perdavimą. Tai viskas, nuo gaminių, skirtų statybų pramonei, pagal užsakymą pagamintų agregatų kasybos ir energetikos sektoriams iki specialių vandens ar chemikalų transportavimo sprendimų – visi aukščiausios kokybės siurbliai ir vožtuvai.

Inovacijos

Inovacijos jau 150 metų yra KSB sėkmingos veiklos varomoji jėga. Darbo principai grindžiami nuosekliais tyrimais ir plėtra, kūrybiškumu ir atkaklumu, sutelkiant dėmesį į klientų ir rinkos poreikius. Atsižvelgiant į klientams kylančius įššūkius kiekvieną dieną, kuriami produktai visuomet yra vienu žingsniu priekyje.

Novatoriški verslo modeliai, pagrįsti naujausiomis technologijomis, atveriant kelią šiuolaikinėms paslaugoms ir gamybos metodams, tokiems kaip priedų gamyba arba nuspėjama priežiūra, naudojant specialias programėles išmaniuosiuose įrenginiuose.

Inovacijų laboratorija

KSB įsteigė daugybę apdovanojimų pelniusią verslo inovacijų laboratoriją, skirtą tikslingai naujų skaitmeninio verslo modelių, produktų ir paslaugų idėjoms kurti. Sukurta jaunų bei patyrusių ekspertų grupė, kurie bendradarbiaudami su klientais kuria inovatyvius ateities sprendimus pramoniniams siurbliams ir vožtuvams. Komanda taip pat kuria įmonės skaitmeninės transformacijos modelius.

Tvarumas

KSB supranta didelę tvarumo reikšmę šiuolaikiniame pasaulyje – suvokia savo atsakomybę aplinkai ir visuomenei. Ženkliai prisideda prie klimato kaitos sumažinimo, dirbdami ekologiškai ir maksimaliai atsakingai.

KSB savo procesus ir darbo aplinką orientavo taip, kad kuo efektyviau naudotų energiją ir žaliavas bei palaikytų tvarią gamybą.