Gamintojai

BEGA SPECIAL TOOLS

BEGA SPECIAL TOOLS

Bega Special Tools – tai specialūs priežiūros įrankiai pramonei, saugiam ir ekonomiškam guolių bei pavaros komponentų montavimui bei išmontavimui. Teikia sprendimus vėjo, geležinkelių, kasybos bei plieno pramonei. Bega Special Tools visame pasaulyje puikiai vertinami dėl savo gaminamų ir atstovaujamų produktų pramonei, tokių kaip: BEGA TOOLS, BETEX, PERMA (tepalai ir automatinės tepalinės), SCHAEFFLER TOOLS ir POWER TOOLS. Nuo 2024 metų esame vieninteliai oficialūs platintojai Lietuvoje.

Istorija

Savo veiklą pradėjęs dar 1978 metais, olandų šeimos verslas skaičiuoja 45 sėkmingos veiklos visame pasaulyje metus. Gamina ir platina specialius įrankius pavarų technologijoms, kurių pagrindinis tikslas ir specializacija – saugus ir ekonomiškas guolių bei pavarų komponentų, tokių kaip krumpliaračiai, movos, įvorės ir kt. surinkimas ir išmontavimas.

Ypač vertinami klientų visame pasaulyje dėl olandiško mentaliteto, kuris orientuotas į ypatingą dėmesį klientui. Turi tyrimų ir plėtros centrą, kuriame taikomi individualūs sprendimai beveik kiekvienai pramonės šakai. Užmezgusi tvirtas strategines partnerystes, Bega užsitikrino tvirtą įrangos priežiūros specialistės reputaciją jėgos perdavimo pasaulyje. Nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. Bega priklauso Schaeffler grupei.