Gamintojai

CODEX

CODEX

CODEX – tai lengvai pramonės pasaulyje atpažįstamas prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės, patikimus guolius, guolių mazgus ir visus jų elementus. Nuo 1993 metų skaičiuoja daugiau nei 400 oficialių savo gaminių platintojų, aptarnauja klientus daugiau nei 40 šalių 5 žemynuose.

Kokybės garantija

Codex kokybė nėra atsitiktinumas. Naudodami pažangią testavimo ir matavimo įrangą bei griežtą ir efektyvią kokybės patikrą, gali užtikrinti, visišką gaminių atsekamumą – kiekviena klientui pristatyta produktų partija atitinka aukščiausius kokybės standartus. Atliekami bandymai ir tikrinimo procedūros susijusios su Codex gaminių gyvavimo ciklu.

Gaminių bandymai ir kokybės patikrinimai vykdomi Europoje bei Šanchajuje ir apima matmenų, medžiagų, fizinių ir funkcinių parametrų patikrinimus bei daugelį kitų. 

Kuria bendruomenę

Codex apjungia bendruomenę, siekiančią kurti įmonės kultūrą, skatinti išradingumą, lankstumą ir greitumą visuose darbo procesuose. Daugiau nei 27 metus kuria ir palaiko ilgalaikius santykius su klientais, tiekėjais, vietos bendruomenėmis ir savo darbuotojais. Dėmesingumas, žinios ir pasitikėjimas yra pagrindinės Codex vertybės. Siekiama aukščiausios kokybės visose darbą apimančiose grandyse, ypač produktų gamyboje ir paslaugų teikime.