Gamintojai

CHIORINO

CHIORINO

Įkurta 1906 metais, CHIORINO yra puikiai žinoma ir vertinama kompanija visame pasaulyje, kuri gamina konvejerių ir jėgos perdavimo juostas plačiai naudojamas daugumoje pramonės sektorių. Produktai pasižymi dideliu atsparumu smūgiams ir dilimui, tyliu veikimo principu, ilgaamžiškumu, patrauklia kaina ir energijos taupymu.

Inovacijos

Moksliniai tyrimai ir inovacijos lydi CHIORINO nuo pat įkūrimo metų. Įmonė kuria ir projektuoja specifinius sprendimus, numatydami rinkos tendencijas. Garantuoja išskirtinę kokybę tausodami aplinką, gamtos išteklius ir laikosi griežčiausių tarptautinių standartų. 

CHIORINO gali patenkinti specifinius originalios įrangos gamintojų ir galutinių vartotojų, dirbančių visame pasaulyje maisto, pakavimo, logistikos, aviacijos, popieriaus, tekstilės, perdirbimo ir daugelyje kitų pramonės šakų, poreikius. 

Tvarumas

CHIORINO visada pripažino tvaraus požiūrio svarbą kiekviename gamybos proceso etape, laikantis griežtų tarptautinių standartų, yra gavę aukščiausiai vertinamus ekologijos ir audito sistemų sertifikatus. Aplinkosauginis sąmoningumas ir toliau skatina kurti tvarius sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti bendras klientų nuosavybės išlaidas mažinant gaminių atliekas, taupant vandenį ir energiją.

Kokybė ir saugumas

CHIORINO sprendimai orientuoti į bendrą produktų ir procesų saugą ir rizikos mažinimą, ypač maisto pramonėje, kuriai keliami ypatingai aukšti Europos ir tarptautiniai reglamentai, siekiant apsaugoti originalios įrangos gamintojų, pramonės klientų veiklą bei galutinių vartotojų sveikatą.

Pagrindinis tikslas – kurti saugius, efektyvius, tvarius ir aukščiausios kokybės produktus visoms pramonės šakoms.