Gamintojai

HIWIN

HIWIN

HIWIN specializuojasi linijinių kreipiančiųjų, guolinių sraigtų pozicionavimo sistemose, linijinių pavarų, linijinių rutulinių guolių gamyboje. Puikiai žinomas ir pripažintas prekės ženklas pasaulyje, dėl aukštos kokybės gaminių. Jų patentai registruoti daugiau nei 34 šalių, įskaitant JAV, Japoniją bei Europos sąjungos šalis.

Technologijų lyderiai

HIWIN yra technologijų diegimo profesionalai, o jų šūkis „Su mumis esate aukštųjų technologijų laimėtojas“ – puikiai atspindi pagrindinį tikslą. HIWIN tiki, kad kiekvienas klientas, įtraukęs gaminius į savo programas, iš karto supras bekompromisę vertę ir besąlygiškai įvertins siūlomus pirmaujančius technologinius sprendimus. 

Žalia ir raudona

Hiwin savo įmonės filosofiją sieja su dviem spalvomis – žalia ir raudona. Žalia – tai vieninga aplinkos ir darbuotojų sauga, antrinis žaliavų panaudojimas, atliekų rūšiavimas, energijos taupymas. Siekdami efektyviai įgyvendinti šiuos tikslus, Hiwin moko ir atnaujina darbuotojų sampratą apie aplinkos apsaugą, darbuotojų sveikatą ir darbo saugą.

Raudona – tai bendras tikslas skatinti darbuotojų entuziazmą, aukštas darbo etikos normas, nenumaldomą, novatorišką dvasią.

Pramonės sritys

Hiwin specializuojasi medicinos pramonėje, laboratorijų darbo specifikoje, pakavimo bei metalo pramonėje. Siūlo sprendimus pramonės srityse, kurioje reikalingas ar jau įdiegtas automatizacijos procesas. Siekia sumažinti žmogiškųjų klaidų riziką ir padėti darbuotojams atlikti pavojingas ar pasikartojančias užduotis. 

Pagrindiniai automatizavimo privalumai – tai nuoseklumas, taupumas, saugumas bei gamybos efektyvumas.