Gamintojai

ASKUBAL

ASKUBAL

ASKUBAL Vokietijoje užima lyderio pozicijas šarnyrinių galvučių, sferinių guolių, korpusų, plieninių rutuliukų, kontaktinių riedėjimo guolių, veleno stebulės jungčių ir spyruoklinių varžtų gamyboje. Jau beveik 90 metų įmonė didžiuojasi ne tik sėkminga veikla, bet ir tuo, kad verslas beveik šimtmetį valdomas tos pačios šeimos, ketvirtos kartos narių.

Tyrimai ir plėtra

ASKUBAL labai svarbu naujų ir jau gaminamų produktų tobulinimai ir optimizavimas. Geriausi sprendimai atsiranda testuojant ir bendradarbiaujant su klientais ilgalaikėje perspektyvoje. Kad galėtų reaguoti į individualius poreikius, inžinieriai nuolat kuria naujus ir efektyvius sprendimus, pasitelkdami moderniausią techniką. 

Bendradarbiaudami su nacionalinėmis mokslo institucijomis bei klientais, įgyvendinant įvairius projektus – siekia užtikrinti nuolatinį, kryptingą keitimąsi informacija bei gaminių tobulinimą.

Teorija ir praktika

Naujai sumodeliuoti gaminių rezultatai visų pirma praktiškai išbandomi ASKUBAL simuliaciniuose įrenginiuose, kad iš karto būtų patikrinta, kaip jie veiks realiomis sąlygomis. Šios analizės atskleidžia įtempimo sąlygas, geometrinį elgesį veikiant tam tikroms apkrovoms, jei yra, parodo galimus tribologinių sistemų tobulinimo būdus. 

Aplinkos apsauga

Aplinkos apsauga ASKUBAL užima didelę reikšmę. Gamybos procesai, žaliavos ir energijos suvartojimas yra nuolat tikrinami dėl suderinamumo su aplinkos apsauga. Mažinama triukšmo emisija, dulkių išsiskyrimas bei naudojamos perdirbamos medžiagos.

ASKUBAL puikiai vertinami maisto, žemdirbystės, medicinos, geležinkelių, automobilių, aeronautikos, laivybos, pneumatikos, chemijos pramonėje.