Gamintojai

LAPUA-KETJUT

LAPUA-KETJUT

70 metų gamindami grandines, LAPUA-KETJUT sukūrė techninius sprendimus, kurie akivaizdžiai sustiprino patvarumą kritiniuose grandinių taškuose. Dabartiniai patobulinimai ne tik užtikrino sklandų ir efektyvų klientų gamybos procesą, bet ir akivaizdžiai viršijo visus standartų numatytus reikalavimus.

Daugiau nei 70 metų patirtis

Grandinės, naudojamos pramonėje, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti panašios, tačiau sunku pasakyti, kuri iš tikro yra gera: patvari, o svarbiausia ilgai tarnaujanti. Daugiau nei 70 metų sėkmingos veiklos skaičiuojantis, šis Suomių gamybos prekės ženklas dirba taip, kad grandinės tarnautų išskirtinai ilgą eksploatavimo laiką. Skaičiuojama, kad LAPUA-KETJUT grandinės turi net 40% didesnį atsparumą tempimui nei reikalauja standartai.

LAPUA-KETJUT grandinės gaminamos iš aukščiausių vakarietiškų medžiagų, tam naudojami geriausi grūdinimo ir surinkimo metodai. Kiekviena jų grandis yra vienodai aukštos kokybės ir patvarumo.

Pagrindinės LAPUA-KETJUT stiprybės

Suomijos gamintojas didžiuojasi, kad savo klientams gali pasiūlyti patvariausius grandinių sprendimus ir juos nuo pradžių iki pabaigos įgyvendina savo gamykloje. Turi patentuotą, unikalią grandinių grūdinimo technologiją. Ilgametė patirtis dirbant su įvairių sričių pramonės šakomis, pelnė geriausių vardą visoje Europoje.

Lapua grandinių kaiščiai yra kruopščiai grūdinami, todėl grandinės atlaiko sunkiausius smūgius. Įvorių vidiniai paviršiai taip pat yra grūdinti, todėl jos ypač atsparios dilimui. Grūdinimas sumažina vidinio įvorės paviršiaus susidėvėjimą ir neleidžia grandinei pailgėti. Preciziškas dėmesys grandinės jungčių patvarumui, ženkliai prisideda prie ilgesnės grandinės eksploatavimo trukmės.

Specializuoti grandinių sprendimai

LAPUA-KETJUT gamina ne tik standartines grandines, bet gali pasiūlyti ir specialiai jūsų verslo poreikiams pritaikytus sprendimus.

Didžiausios LAPUA-KETJUT klientų grupės – lentpjūvės, celiuliozės ir popieriaus pramonė, šildymo ir kitos elektrinės bei perdirbamoji pramonė.